تاریخچه لوازم خانگی بوش

برای نسل‌ها، لوازم خانگی بوش زندگی را برای شما کمی آسان‌تر کرده است. ما با ارائه بهترین‌ها در صنعت لوازم خانگی قصد داریم، شما زندگی را با سرعت بیشتری تجربه کنید. هدف ما در تولید لوازم خانگی، افزایش سرعت در زندگی و بهبود کیفیت زندگی شماست.

بیایید با هم از سرآغاز تاسیس شرکت تا به امروز را مرور کنیم.

 

امروز در کنار شما و در آینده هم با شما هستیم.


ما نمی‌توانیم زندگی شما را از روزمرگی درآوریم اما می توانیم آن را برای شما راحت‌تر سازیم. نام تجاری بوش، بعنوان برند شماره یک لوازم خانگی اروپا، همیشه با ارائه بهترین های لوازم خانگی قصد دارد همیشه در اوج مطلق عملکرد و با داشتن نشان کیفیت غیرقابل مقایسه از سایر رقبا، کمال فنی، نهایت اطمینان برای مشتریان به همراه بیاورد.

« دیروز، امروز و برای فردا»

خارج از چهارچوب ذهنتان فکر کنید


تکنولوژی موبایل وارد لوازم خانگی تان میشود
با تکنولوژی Home Connect بوش، کاربران این امکان را دارند که حتی زمانی که خانه نیستند لوازم خانگی بوش خود را کنترل کنند.

در حال حاضر دیگر نیاز نیست که نگران باشید که اجاق گاز خود را خاموش نکرده اید و یا فراموش کرده اید که در یخچال شیر دارید و آن را خاموش کرده اید. زیرا تمام این کارها را میتوان به وسیله برنامه Home Connect بوش از طریق تلفن همراه و یا تبلت کنترل کرد.

 

شستشوی بهداشتی لباس ها با کمترین مصرف انرژی


با تکنولوژی ActiveOxygen بوش لباس های شما حتی در دمای پایین و با صرفه جویی در انرژی تمیز خواهند شد. این تکنولوژی 99% از باکتری ها و میکروب هایی را که در لباس ها وجود دارند از بین خواهد برد.

کار با دقت بالا با سیستم هوشمند استفاده از مواد شوینده


ما به طور مداوم، قصد بهبود محصولات خود را داریم از آنجا که اندازه‌گیری مواد شوینده توسط دست از هر 10 مورد 9 مورد به صورت اشتباه اندازه‌گیری می‌شود ما با تولید ماشین لباسشویی جدید این اندازه‌گیری را برای شما آسان کرده‌ایم.

فن آوری جدید I-DOS مواد شوینده مایع را به صورت خودکار با توجه به نوع و مقدار لباس‌ها به فرآیند شستشو می‌افزاید. این اندازه‌گیری دقیق هم مصرف مواد شوینده را کاهش می‌دهد و هم کیفیت لباس‌های شسته شده شما را بالا برده و از همه مهم‌تر دوستدار محیط زیست می‌باشد.

از این پس، بهترین قهوه توسط بوش در خانه شما سرو خواهد شد.


در حال حاضر شما دیگر مجبور به رفتن به کافی شاپ جهت لذت بردن از یک اسپرسو واقعا خوب نخواهید بود.

با دستگاه قهوه ساز تمام اتوماتیک شما می‌توانید لذت نوشیدن یک استکان قهوه اسپرسو یا کاپوچینو را با راحتی کامل در خانه تجربه کنید.

ما عاشق محیط زیست هستیم


ما در تولید لوازم خانگی خود از موادی که برای محیط زیست مضر بودند استفاده نکرده ایم و نخواهیم کرد. برای مثال گازهای گلخانه‌ای.

در سال 1990 جهان به طور فزاینده‌ای نیاز خود را جهت حفاظت از محیط زیست احساس کرد و کمپانی بوش برای این منظور با تعیین استانداردهای تولید در کشور آلمان- یونان و اسپانیا خط تولید یخچال فریزرهای خود را به خط تولیدهای جدید بصورت کاملا عاری از CFC و FC تبدیل نمود.

ز این پس میوه‌ها و سبزیجات برای زمان بیشتری تر و تازه باقی می مانند.


از سال 1989 با یکی دیگر از نوآوری‌های بوش در بازار، تکنولوژی چیلر یا فن‌آوری سرمای صفر درجه سانتیگراد.

یک دستگاه با بسیاری از امکانات


بوش در حال حاضر با ساخت یک دستگاه که طیف گسترده‌ای از کارهای آشپزخانه شما را در یک دستگاه خلاصه کرده است.

اجاق گاز مایکروویو یکپارچه و فر چند منظوره با تکنولوژی خود تمیزکن توسط ما تولید شد

از صفر تا آماده شدن فقط در چند دقیقه


در دهه 70 همه چیز باید سریعتر صورت می گرفت از سال 1973 به بعد با تولید اجاق ماکروویو برای اولین بار پشتیبانی خود را به بانوانی که بیرون از خانه کار می کردند ثابت کردیم و البته برای راحتی سایر اعضای خانواده.

ماشین لباسشویی و خشک کن هر دو در یک دستگاه


در دهه هفتاد با تولید این دستگاه کلیه فرآیند شستشو و خشک کردن برای کلیه البسه از ابتدا تا انتهای شستشو فقط با انتخاب یک برنامه بدون توقف میسر گردید.

بوش و لوازم خانگی کوچک


فن خشک کن، مسواک برقی، جاروبرقی و خیلی محصولات دیگر کالاهایی بودند که کمپانی بوش در دهه 70 برای آسان ساختن زندگی به ارمغان آورد. دیگر حتی تخم مرغ آب پز برای صبحانه هم به راحتی با اولین تخم مرغ پز با مارک بوش در سال 1970 فراهم شد.

از این پس شستن ظرف‌ها با دست به تاریخ پیوست


در دهه شصت دیگر کار کردن زنان در بیرون از خانه غیر معمول نبود، ما با تولید اولین ماشین ظرفشویی کار کردن در خانه را برای آنها آسان‌تر کردیم. دوران زحمت شستشوی ظرف با دست به پایان رسید این عمل باعث صرفه‌جویی در زمان نیروی کار و آب است و همیشه به نتایج درخشانی خواهید رسید.

شستشو، خشک کردن و آبکشی کاملا بصورت اتوماتیک


اولین ماشین لباسشویی بوش که به تولید سری در سال 1958 درآمد.

اولین ماشین آشپزخانه


بیشتر و بیشتر لوازم الکتریکی در حال حرکت به سمت مدرن شدن می‌روند.

ما در حال حاضر با ارائه اولین ماشین آشپزخانه در بازار به نام ” Neuzeit I ” که به زبان آلمانی یعنی ” دستگاه مدرن من” که می تواند کارهایی از قبیل هم زدن، مخلوط کردن، خردکردن، ورقه کردن، پوره کردن، آسیاب کردن، رنده کردن را انجام دهد باعث شد تا بسیاری از وظایف زنان در آشپزخانه را آسان کند و باعث سهولت در آشپزی و پخت و پز گردید.

زیبایی با یک طراحی کلاسیک امروزی


یخچال فریزرهای بوش نه تنها در استفاده معقول از فضای یخچال و فریزر به عنوان یک استاندارد بلکه حتی در طراحی مدل SLIM LINE خود نیز دارای محبوبیت بسیار زیادی می باشد. طراحی کلاسیک در بسیاری لوازم خانگی امروز یافت می شود اما ما علاوه بر طراحی، آنها را به جدیدترین و بروزترین تکنولوژی مجهز نمودیم.

شروع داستان موفقیت ما


اولین یخچال فریز برقی از کمپانی بوش در سال 1933

ما اولین لوازم خانگی خود را در آلمان به معرض دید عموم قرار دادیم. تولید اولین یخچال برقی از کمپانی بوش که دارای گنجایش 60 لیتر

آینده لوازم خانگی از اینجا شروع شد


در حوزه وسایط نقلیه موتوری و فن آوری‌های صنعتی در حال حاضر شرکت بوش دارای بیش از 10.000 کارمند و عامل در سراسر جهان می‌باشد. تحت تأثیر رکود بزرگ اواخر دهه 1920 افق‌های جدیدی از کسب و کار باز شد تا لوازم خانگی برقی که قبل از آن تنها در خانواده‌های بزرگ و مصارف تجاری استفاده می‌شد حال جهت استفاده عموم قرار گیرد.

اولین کارگاه رابرت بوش که جهت تولید لوازم خانگی پایه‌گذاری شد.


با استقرار کارگاه خود به مهندسی ابزار دقیق و مهندسی برق رابرت بوش این کارگاه را در شهر اشتوتگارت بنا کرد و این شروع داستان موفقیت ماست.

برای او فکر عدم تولید در همه زمان ها غیر قابل تحمل بود. رابرت بوش همواره حاصل عمل صادقانه را از درآمد موقتی بهتر می‌دانست برای همین است که برای 130 سال محصولات ما دارای کیفیت غیر قابل مقایسه، کمال فنی و قابلیت اطمینان برای مشتریان بود.