سوالات متداول


>> چه طور میتوانم برای خرید به وب سایت بوش جرمنی اعتماد کنم؟

فروشگاه بوش جرمنی علاوه بر سابقه وتجربه چندین ساله، با دارا بودن نماد اعتماد الکترونیکی به این کسب و کار رسمیت و اعتبار می‏‌بخشد. نماد اعتماد الکترونیکی توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت پس از بررسی فروشگاه اینترنتی و تطابق نحوه عملکرد آن با قوانین، اعطا می‏‌شود و کسب و کار اینترنتی دارای نماد به صورت مداوم تحت بررسی این سازمان قرار دارد. برای اطمینان بیشتر شما می‏‌توانید در صفحه اصلی وب سایت بوش جرمنی با کلیک روی نماد از جعلی نبودن آن اطمینان پیدا کنید.
همچنین فروشگاه بوش جرمنی با سابقه فعالیت چندین ساله در امور فروش تخصصی محصولات بوش، و تحویل به موقع سفارشات و ارائه برترین خدمات به مشتریان عزیز، به عنوان اولین مرکز تخصصی فروش آنلاین محصولات بوش توانسته سابقه درخشانی را برای خود ایجاد نماید.
بنابراین با خیال آسوده سفارش خود را ثبت نمایید و از صداقت ما و اصالت کالاهایمان مطمئن باشید.

>> آیا میتوان در تمام ساعات شبانه روز سفارش خود را ثبت نمود؟

بله، شما میتوانید در 24 ساعت شبانه روز ثبت سفارش خود را انجام دهید، اما رسیدگی به ثبت سفارش شما به اولین ساعات اداری روز بعد موکول خواهد شد.


>> آیا میتوانم سفارش خود را به صورت تلفنی انجام دهم؟

خیر، به منظور کاهش امکان بروز خطا در ثبت سفارش و سرعت بخشیدن به فرآیند پردازش ارسال، مشتریان محترم ‏باید سفارش خود را شخصا به صورت اینترنتی ثبت کنند.


>> آیا کالاهایی که نیاز به نصب و راه اندازی دارند، توسط تیم بوش جرمنی در هنگام تحویل نصب و راه اندازی می‌شوند؟

ماموران تحویل سفارش ست جرمنی تنها وظیفه دارند سفارش را به مشتریان محترم تحویل بدهند و نصب کالا در حیطه تخصص آنها نیست.
باز کردن پلمپ و نصب کالاهایی که باید توسط نصاب شرکت مربوطه راه اندازی شوند (مانند ماشین لباسشویی و ظرفشویی) تنها باید توسط شرکت گارانتی کننده کالای شما انجام شود. برای این منظور با شماره ای که بر روی کارت گارانتی شما قید شده تماس بگیرید و شماره سریال کالای خود را اعلام نمایید تا اقدامات لازم جهت نصب کالای شما صورت پذیرد.
توجه داشته باشید در صورت نصب کالا به صورت شخصی، امکان استفاده از هرگونه گارانتی یا خدمات پس از فروش کالا از بین خواهد رفت.


>> آیا امکان خرید کالا به صورت اقساطی وجود دارد؟

خیر، متاسفانه چنین امکانی وجود ندارد.


>> آیا امکان پرداخت وجه از طریق چک امکان پذیر است؟

خیر، برای جلوگیری از بروز مشکلات احتمالی، از پذیرش هرگونه چک بانکی معذور هستیم.


>> پس از ثبت سفارش، چقدر زمان میبرد تا کالا به دستم برسد؟

زمان رسیدن سفارش به دست مشتریان بر اساس اموری مانند شهر محل سکونت و نحوه تحویل، متفاوت است. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه ارسال سفارش مراجعه کنید.


>> امکان مراجعه حضوری و مشاهده کالاها امکان پذیر است؟

از آنجا که ست جرمنی یک فروشگاه اینترنتی است و یکی از اهداف آن کاهش دادن سفرهای درون شهری غیر ضروری‏ است، تحویل و مشاهده کالاها در محل شرکت امکان پذیر نمیباشد.


>> اگر کالای که خریداری کرده‌‏ام، ایراد فنی یا آسیب دیدگی داشت، چه اقدامی باید انجام دهم؟

تا یک هفته پس از تحویل کالا میتوانید با امور مشتریان ست جرمنی تماس بگیرید و ایراد کالای خود را اعلام نمایید، پس از آن کارشناسان ما اقدامات لازم را جهت رفع مشکل پیش آمده انجام خواهند داد.


>> محصولات چه زمانی در طرح فروش ویژه یا شگفت انگیز قرار می‏‌گیرند؟

امکان قرار گرفتن یک کالا در طرح فروش ویژه یا شگفت انگیز را کارشناسان ست جرمنی با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلفی انجام خواهند داد.